Informace o firmě a kontakty našeho týmu - Kolomaki s.r.o.
Zavoláme vám

Zavoláme vám


  Informace o firmě a kontakty

  Kontaktujte nás

  Tel +420 777 581 000

  WhatsApp +420 773 153 238

  Mail info@kolomaki.com

  Instagram

  Facebook

  O nás

  Kolomaki logo

  Naše společnost se zaměřuje na výrobu produktů z kvalitních eko-polypropelenových desek.  Vyrábíme například nádrže na dešťovou vodu, čističky odpadních vod, sklepy, bunkry, odlučovače písku, odlučovače tuků, atd..

  Jak vyrábíme sklepy a nádrže?

  Řezáním na CNC strojích a svařováním plastů. Snažíme se, aby byl proces výroby co nejvíc zautomatizovaný a tím se snížil počet chyb na minimum. Zaměřujeme na kvalitu a i vzhled výrobku.

  Proč to vyrábíme?

  Pro Vás. Chceme Vám zpříjemnit život a přispět k tomu, aby byl jednodušší a luxusnější. Nemáte podsklepený dům? Nevadí. Máme pro Vás šikovný podzemní sklep, který Vám bude léta dělat radost. Není voda na zalévání? Máme pro Vás nádrže, do kterých si nachytáte dešťovou vodu a Váš trávník bude pořád zelený. Nasloucháme potřebám zákazníka a naše výrobky pořád vylepšujeme.

  Proč Kolomaki používá polypropylen pro sklepy, bunkry a nádrže?

  Polypropylen je perfektní materiál pro naše výrobky.

  • Úplná nepropustnost – Na rozdíl od betonových nebo kovových konstrukcí zůstanou polypropylenové výrobky vzduchotěsné po celé století. Polypropylen není ovlivněn korozí ani erozí.
  • Polypropylen je srovnatelně pevnější než polyetylén. Například sklepy vyrobené z polyethylenu vyžadují uvnitř kovový rám, aby se nedeformovaly. Naše sklepy Kellari používají polypropylenové police jako takový rám, takže konstrukce je 100% polypropylen.
  • Polypropylen je bezúdržbový. Na rozdíl od kovu nekoroduje a nepotřebuje lakování. Nehnije jako dřevo a nepotřebuje žádný ochranný nátěr. Navíc je absolutně bezpečný pro potraviny. Může přijít do kontaktu s potravinami s nulovým účinkem a neuvolňuje žádné výpary, jako například sklolaminát.
  • S polypropylenem se neuvěřitelně snadno pracuje. Extruzní svařování se používá k výrobě našich sklepů Kellari. Díky této metodě lze polypropylen snadno upravit a vybavit čímkoli. A to vše bez ztráty pevnosti. Na rozdíl od betonu, který nelze upravovat a ztrácí vzduchotěsnost ještě rychleji, pokud se na jeho stěny něco přišroubuje, lze na polypropylen přivařit a přišroubovat cokoliv bez ztráty pevnosti. A na rozdíl od kovu, šev neoslabuje strukturu, protože převařený polypropylen je stejně pevný jako jeho původní forma.
  • Nízká váha. Velké stavby jako sklepy nebo bunkry jsou poměrně těžké a je obtížné je přepravovat. Výroba sklepa z polypropylenu však snižuje jeho hmotnost a usnadňuje přepravu, nakládání a stavbu.

  Přečtěte si více o výhodách polypropylenu tady.

  Proč bunkry?

  Snažíme se aby každý člověk byl připravený na budoucnost. Aď se děje co se děje, chceme aby všichni měli přístup k bezpečnému úkrytu a mohli zachránit sebe a svojí rodinu. S našimi bunkry Quick, takový úkryt je přístupný za spravedlivou cenu a rychle pro všechny kdo mají zahradu.

  Proč jsme se pustili do této výroby v Čechách?

  Protože dokážeme vytvořit silnou značku a fantastickou obchodní síť. Nasloucháme přáním našich partnerů a zákazníků. V našich výrobcích můžeme změnit cokoliv, ale jenom za podmínky, že se výsledný produkt zlepší. Nikdy nebudeme snižovat cenu produktu na úkor kvality!

  Přidejte se k nám!

  Kontaktní informace a náš tým

  Tel +420 777 581 000

  WhatsApp +420 773 153 238

  Mail info@kolomaki.com

  Výroba a kancelář: Komenského 576, Zlonice  273 71

  Klientští manažeři:

  Roman Zelenka

  +420 776 612 464

  Marta Malecká (doprava)

  +420 778 599 060

  Exportní manažér:

  Oleg Angervaks

  +420 777 899 323

  export@kolomaki.com

  Regionální zastoupení – Olomoucký, Moravskoslezký, Zlínský a Jihomoravský kraj

  Libor Pánek

  +420 777 719 969

  Anton Angervaks

  jednatel společnosti

  e-mail: aa@kolomaki.com

  Při kontaktu s klienty dodržujeme pravidla ochrany osobních údajů (GDPR).

  Více o této politice najdete na stránce Ochrana osobních údajů.

  Informace o firmě

  Kolomaki s.r.o.

  Sídlo, kancelář, výroba: Komenského 576, Zlonice 273 71

  IČO: 06142974

  DIČ CZ6142974

  Vedeno Městským soudem v Praze pod ochrannou známkou C 276598

  Tel – +420 777 899 323

  Informace o prodejci

  Zaujaly Vás naše produkty? Máte zájem o jejich distribuci vlastním klientům? Perfektní. Tato sekce je pro vás. Naši obchodníci jsou naší základní hodnotou. Jediné, co děláme my, je výroba kvalitních sklepů, spolehlivých čistíren odpadních vod a dalších užitečných produktů. A co se týče prodejců – ti pomáhají konečným zákazníkům s jejich výběrem, dodávají, instalují a udržují zařízení. Naše práce bez dealerů nemá smysl. Bez prodejců – klienti nám nebudou moci říct „Děkuji, Kolomaki!“.

  Rádi sdílíme informace, organizujeme školení a pomáháme s reklamou a dokonce realizujeme změny v konstrukci našich produktů dle vašich požadavků. Prozkoumejte naše webové stránky, najděte produkty, které vás zajímají. A neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli dotazy!

  info@kolomaki.com

  +420 777 581 000