Booster Tank 4 m3 - Kolomaki s.r.o.
Zavoláme vám

Zavoláme vám


  Booster Tank 4 m3

  Nádrž na pročištěnou odpadní vodu (např. z čistírny odpadních vod) se zabudovaným systémem biologického i mechanického dočištění vody a automatickými tlakovými čerpadly.
  Objem 4 m3.
  Opětovné využívání odpadní vody s finanční podporou státu až 50% nákladů je tou nejlepší zprávou pro každého majitele domovní čistírny odpadních vod!

  68 500 Kč (bez DPH)

  Popis výrobku

  Booster Tank

  Akumulační nádrž na odpadní vody s kompletním integrovaným systémem biologického i mechanického dočištění a automatickým výtlakem pro splachování, technické účely a zalévání.

  Opětovné využívání odpadní vody s finanční podporou státu až 50% nákladů je tou nejlepší zprávou pro každého majitele domovní čistírny odpadních vod!

  Nyní může každý majitel ČOV sbírat vyčištěnou vodu a využívat ji znovu na splachování toalet a zavlažování zahrady, čímž ušetří desítky metrů krychlových vody a tisíce korun ročně a získá finanční podporu od státu až 65.000 korun!

  Systém Booster Tank od společnosti Kolomaki představuje nejjednodušší způsob sběru a využití odpadních vod. Dočišťující nádrže nejen sbírají vodu z čistírny, ale také zlepšují kvalitu úpravy, filtrují vodu a pod tlakem ji směrují do toalety a na zavlažování.

  Hlavním problémem při opětovném využití vody po ČOV je to, že voda v ČOV není zcela vyčištěná a výsledek čištění není vždy stabilní. Voda, která vychází z ČOV, obsahuje až 10-15 % organických nečistot. Jakmile se organické látky nahromadí v nádrži, bez přístupu kyslíku začnou zahnívat, což zhoršuje kvalitu vody a způsobuje nepříjemný zápach. Používání takové vody ke splachování toalety je nevhodné, dochází ke kontaminaci vodovodního potrubí a na toaletě se šíří nepříjemné pachy. Pokud se nedočištěná voda používá k zavlažování rostlin, rychle ucpává potrubí a rozvody vody a ničí filtry a trysky.

  Se systémem Booster Tank jsou všechny tyto problémy vyřešeny.

  1/ Voda se skladuje v podzemní nádrži vhodného objemu (2 až 10 m3).

  2/ Akumulovaná voda prochází stálou biologickou a mechanickou úpravou – organický odpad a rozpuštěné plyny jsou z vody odstraňovány biooxidací.

  3/ V biofiltru , který obsahuje přírodní kompostovatelné materiály se usazují hrubé mechanické nečistoty.

  4/ Třístupňový vodní filtr na výstupu zajišťuje perfektní vyčištění vody.

  5/ Integrované automatické čerpadlo dodává vodu do domu a zavlažovacího systému s konstantním tlakem.

  6/ Technologie je umístěna v podzemní nádrži a nezabírá žádný prostor v domě nebo technické místnosti.

  7/ Systém má zcela bezhlučný chod.

  8/ Díky nízké výšce podzemní nádrže je instalace snadná a lze ji provést bez stavebních strojů.

  9/ Integrované umělé řasy, které navyšují kvalitu biologického čištění.

  10/ Tichý nátok a sifonový přepad.

  11/ Ventilace komínového typu.

  12/ Řídící jednotka šetřící elektrickou energii.

  13/ Bezpečnostní pochozí poklopy, zapuštěné do terénu, které nikde nepřekáží.

   

  Abyste mohli získat státní dotace ve výši až 60 000 korun a ušetřit tisíce korun a desítky metrů krychlových vody ročně, lze snadno zakoupit a nainstalovat kompaktní systém Planus Booster od společnosti Kolomaki.

  Nepotřebujete žádná další čerpadla, filtry ani řídicí systémy: systém Booster Tank je řešením na klíč. Všechny potřebné součásti systému jsou dodány zákazníkovi a instalovány v prefabrikované podzemní nádrži. Stačí jen připravit mělký výkop a instalovat nádrž bez použití betonu!

  Začněte šetřit vodou a penězi a získejte až 65 000 korun s realizací všech prací během jednoho dne!

  Požádat o informace o produktu Booster Tank 4 m3