Čistírna odpadních vod AS - VARIOcomp 5K - Kolomaki s.r.o.
Zavoláme vám

Zavoláme vám


  Čistírna odpadních vod AS – VARIOcomp 5K

  Domácí čistírna odpadních vod vhodná pro 3 - 7 osob.

  39 900 Kč (bez DPH)
  Technické charakteristiky
  Jmenovitý denní průtok (l) 750
  Hmotnost (kg) 170
  Rozměry (Š*D*V,mm) 1250x1250x2030

  Popis výrobku

  Inovovaná čistička odpadních vod VARIOcomp 5K je ideální pro čištění splaškových vod z rodinných domů, které obývá 3-7 osob (zvládne i dvougenerační RD). ČOV AS-VARIOcomp 5K má minimální nároky na obsluhu (stačí zapnout do zásuvky) a nízké provozní náklady (technologické řešení je založené na provozu při minimální spotřebě energie). Díky unikátnímu rozmístění prvků v čističce není třeba nic regulovat či nastavovat, čímž se minimalizuje riziko špatného nastavení a čistící proces funguje stabilně a spolehlivě.

  V ceně je kompletní čistička (včetně dmychadla), kterou je možné po instalaci ihned začít používat.

  Tato technologie využívá aerobní biologické procesy, které jsou v praxi ověřeny dlouholetým provozem. Primární kalová část je uzavřena vzduchotěsným poklopem a ostatní části jsou provzdušňované, proto nedochází k zahnívání a ČOV nijak nesmrdí. Nemusíte se obávat ani používání čisticích prostředků (jako u jiných čističek), protože se díky zvětšené primární kalové části naředí a odvětrají a nedostanou se tak rovnou na aktivní mikroorganismy.

  Vyčištěné vody můžete vypouštět do povrchových vod (potok či řeka), do jednotné kanalizace bez centrální čistírny, i do podzemních vod.

  Montážní návod VarioComp

  Požádat o informace o produktu Čistírna odpadních vod AS – VARIOcomp 5K