Zavoláme vám

Zavoláme vám


Profi 8

Velký objem v kompaktním provedení

39 900 Kč (bez DPH)
Celkovy objem (l) 8000
Doporučená plocha trávniku (az, m2) 600
Hmotnost (kg) 300
Rozměry (S*D*V,mm) 1915х3420х2407

Popis výrobku

Samotná podzemní nádrž na dešťovou vodu je mnohem složitější, než se zdá na první pohled. Při vytváření nádrže musíte přemýšlet o její trvanlivosti, síle, snadnosti použití, snadném servisu, vzhledu a kapacitě.

Pevnost materiálu

Na trhu se prodávají nádrže na dešťovou vodu z betonu, polyethylenu a polypropylenu. Beton může být odolný (i když ne všechny betonové nádrže jsou dostatečně kvalitní), ale nikdy není vzduchotěsný. Pokud se nechcete starat o to, že vzácná voda teče z nádrže do země, pak je lepší ji nevolit. Polyetylen je oblíbeným materiálem pro výrobu nádrží, ale je spíše vhodný pro menší nádrže. Zemina a podzemní voda vyvíjejí tlak na nádrž, takže měkký polyethylen mohou snadno deformovat. Nesprávná instalace může zničit polyethylenovou nádobu. Používáme polypropylen. Je to tvrdý plast, který dobře odolává vnějšímu tlaku a je velmi odolný. Stabilní kvalitu materiálu zajišťují přední světoví výrobci, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Robustní konstrukce

Konstrukce podzemní nádrže musí být robustní. Za tímto účelem ověřujeme své vlastní výpočty u nezávislých odborníků, podrobujeme certifikačním testům. Tělo nádrže je navíc vyztuženo vnějšími pásy a bočními výztuhami, vnitřní HT rozpěry jsou horizontálně i vertikálně. Protože používáme horizontální válec, je nádrž dobře odolná vůči vnějšímu tlaku.

Jednoduchost instalačních prací

Je důležité myslet na jednoduchost instalačních prací. Jakékoli změny během instalace jsou hůř proveditelné, než změny provedené ve výrobě. Proto jsou všechny nezbytné přípravné postupy prováděny předem: jsou zde všechny potřebné vstupy a výstupy, otvory pro tlakové potrubí a elektrické připojení. Pro instalaci našich nádrží není nutné připravovat základ ani betonovat. Připojte a zavěste čerpadlo, upevněte hadici a elektrický kabel, položte tlakové vedení-mysleli jsme na všechno. Všechny potřebné úchyty a klipy jsou již na svém místě.

Pohodlný poklop

Důležitou výhodou našich nádrží je standardizovaný a bezbariérový poklop. Lze ho použít na trávníku, na parkovišti nebo na silnici. Poklop nevyčnívá nad povrch a přenáší tlak jen na zeminu, a ne na tělo nádrže.

Snadná údržba

Jen málo lidí přemýšlí o údržbě. I nádrž musí být někdy čištěna. Instalujeme hliníkový žebřík do všech našich nádrží již v základní konfiguraci pro snadný a pohodlný přístup dovnitř. Nabízíme doplňkové kalové čerpadlo pro pravidelné čerpání kalu ze dna nádrže.

Bezpečnost

Nezapomeňte na bezpečnost. V hrdle nádrže je další víko, které zamezuje pádu vašich předmětů do vody nebo zabráni nehodám s vašimi dětmi a domácími mazlíčky.

Instalace

Co by mohlo být jednodušší než instalovat podzemní nádrž na vodu? Je to strašně jednoduché! To si myslí každý kupující, každý stavebník a instalatér, hlavně ten, který to dělá poprvé. Ve skutečnosti je instalace systému sběru a využití dešťové vody obtížný a odpovědný úkol. Čekají na vás rizika a nuance, které byste měli při přípravě a provádění práce vzít v úvahu. Nezapomeňte, že nádrž na vodu často zůstane prázdna a může být vážně deformována vnějším tlakem půdy a podzemní vody. Potrubí musí být položena s potřebnými svahy a všechna připojení musí být vodotěsná. Instalace elektrického zařízení by měla být prováděna kvalifikovaným odborníkem. Trvanlivost a spolehlivost celého systému závisí na správné instalaci, takže je lepší svěřit instalaci nám. Známe náš produkt dobře a již mnoho let se zabýváme instalací podzemních nádrží, jsme plně zodpovědní za materiál a práci a poskytujeme dlouhodobou záruku. Po odchodu našeho instalačního týmu budete moci okamžitě začít používat systém sběru a využití dešťové vody.

 

Servis
Popis servisu
Ke stažení
Výkres, Návod k instalaci, Certifikát,

Extra vybaveni
Související produkty – nástavec komínu, filtrační šachta, instalační sada, čerpadlo 1, čerpadlo 2, apod.

Dotace

Získat dotaci Dešťovka je snadné, je to mnohem jednodušší, než se na první pohled může zdát. Existuje řada formalit a dokumentů, které je třeba připravit, ale to vše za Vás rádi vyřídíme.

Více info o dotaci

Služby

Mezi služby, které nabízíme patří: doprava, instalace, projektové práce, servis a také vyřízení dotace.

Více info o naších službách

Technické charakteristiky

Profi 8

Celkový objem (l) 8290
Doporučená plocha trávníku (az, m2) 600
Hmotnost (kg) 300
Hloubka vstupu (mm) 500
Rozměry (S*D*V,mm)
1915х3420х2407
Integrovaný Al žebřík Ano
Poklop Kompozit
Vnitřní bezbečnostní poklop Ano
Otvor s těsněním na elektrické kabely Ano
Otvor s těsněním na tlakovou magistrálu Ano

Služby

Celkovy objem (l) 8000
Doporučená plocha trávniku (az, m2) 600
Hmotnost (kg) 300
Rozměry (S*D*V,mm) 1915х3420х2407

Požádat o informace o produktu Profi 11