Kolomaki Profi 17 - Kolomaki s.r.o.
Zavoláme vám

Zavoláme vám


  Kolomaki Profi 17

  Největší objem a nejlevnější na 1 m³

  91 900 Kč (bez DPH)
  Celkový objem (l) 17450
  Doporučená plocha trávníku (až, m2) 1200
  Hmotnost (kg) 550
  Rozměry (Š*D*V,mm) 1915х6454х2475

  Popis výrobku

  Nádrž Profi 17 umožňuje nasbírat až 17 450 l vody a je vhodná na zalévání větších zahrad a trávníků a i na využití v domácnosti na splachování a pod.

  Materiál

  Je největší z naší nabídky Profi nádrží, robustní, samonosná a z pevného odolného polypropylénu. V přepočtu na m³ je její zakoupení jednoznačně nejvýhodnější.

  Robustnost

  Robustní stavbu má i díky bočním zdím, které mají tloušťku 15 mm, což je u typu těchto nádrží na trhu jedinečné. Navíc jsou vyztuženy osmi žebry-taky z 15 mm plastu. Zevnitř je zpevněná dvěma horizontálními a třemi vertikálními vzpěrami. Tato nádrž se jen tak nezbortí.

  Promyšlenost

  Už samotný název napovídá tomu, že vestavěné příslušenství k nádrži je důkladně promyšleno. Kromě pochozího poklopu, který je zapuštěný do země, aby nepřekážel, v hrdle nádrže je ještě otočný poklop. Obsahuje důmyslné otvory na kabely a hadice, ale zároveň přikrývá hrdlo nádrže, aby do ní nic nechtěně nevpadlo. K nádrži je přivařený žebřík, díky kterému můžete kdykoli kontrolovat nádrž zevnitř. Uvnitř nádrže jsou všechny úchyty, které potřebujete při používání systému sběru dešťové vody.

  Můžete si u nás objednat nejen samotnou nádrž, ale k tomu i čerpadlo, anebo komplet celé vybavení ke sběru a využití dešťové vody. Pomůžeme i s dopravou, projektovou dokumentací a dotacemi.

  Ke stažení:
  Technický nákres (Profi 17), Montážní návod, Certifikát Nádrže Profi

  Související produkty – nástavec komínu, filtrační šachta, instalační sada,  čerpadlo Gardena 4700/2 automatic comfort, čerpadlo Gardena 5900/4 inox automatic,domácí vodárna Ecorain RWS 3kalové čerpadlo Gardena 8800

  Technické charakteristiky

   

  Celkový objem (l) 17450
  Doporučená plocha trávníku (az, m2) 1200
  Hmotnost (kg) 550
  Hloubka vstupu (mm) 500
  Rozměry (Š*D*V,mm) 1915x6454x2475
  Integrovaný Al žebřík Ano
  Poklop Kompozit
  Vnitřní bezbečnostní poklop Ano
  Otvor s těsněním na elektrické kabely Ano
  Otvor s těsněním na tlakovou magistrálu Ano

  Ke stažení:

  Technický nákres (Profi 17)

  Montáž

  INSTALACE Profi nádrží

  Instalace Profi nádrží je velmi jednoduchá a dá se zvládnout za jeden den. Nádrž není potřeba zasypat betonem, a ani připravit betonový základ. Jednoduše se uloží do zhutněného výkopu a obsype kačírkem. Nicméně, na správném provedení těchto úkonů závisí trvanlivost a spolehlivost celého systému. Existují rizika, kterých je potřeba se vyvarovat, aby se nádrž nezdeformovala, a všechna připojení byla vodotěsná. Proto doporučujeme, abyste si nechali nainstalovat nádrž u nás. Známe náš produkt, ručíme za materiál i výslední produkt a zajistíme všechno od A po Z: výrobu, přepravu i instalaci. Po odchodu našeho týmu budete moci okamžitě začít s používáním systému sběru a využití dešťové vody.

  Ke stažení:

  Montážní návod

  Technický nákres (Profi 17)

  Technický nákres podzemní instalace (Profi 17)

  Technický nákres podzemní instalace se spodní vodou (Profi 17)

   

  Požádat o informace o produktu Kolomaki Profi 17