Kolomaki šachta vodoměrná - Kolomaki s.r.o.
Zavoláme vám

Zavoláme vám


  Kolomaki šachta vodoměrná

  Odolná vodoměrná/kanalizační šachta s vyztuženou konstrukcí.

  15 500 Kč (bez DPH)

  Popis výrobku

  Unikátní přístupové řešení vstupu: kombinace kompozitního zamykatelného poklopu zapuštěného do roviny okolního povrchu a dalšího vnitřního krytu, který zabraňuje vniknutí vody a nečistot do šachty.

  Díky tomuto řešení poklop nevyčnívá na povrch půdy, nezasahuje do sekání trávy při umístění na trávník a nepřekáží při umístění na chodníku. Šachta na měření vody poprvé nekazí vzhled okolí!

  Poklop se zamyká šrouby zabraňuje neoprávněnému přístupu do šachty a činí ho bezpečným pro děti.

  Rozměry splňují požadavky většiny vodáren. Pracovní komora je o průměru 1200 mm a výšce 1200 mm, hrdlo o výšce 200 mm a poklop o průměru 600 mm.

  Vyztužená konstrukce: přídavná výztužná obruč vyrobená z kombinovaného materiálu-plastové PPR potrubí o průměru 25 mm s kovovým profilem uvnitř, zesílené překrytí pracovní komory, odolný konstrukční polypropylen české výroby.

  Pohodlný přístup do šachty: hrdlo je odsazeno od středu, uvnitř je plnohodnotné hliníkové schodiště pro bezpečný sestup.

  Svařované spojky pro pevné spojení s PE potrubím o průměru 32 mm (na přání zákazníka si můžete zvolit jiný průměr spojky). U kanalizační šachty je standardně navařena HT průchodka o průměru 110 mm.

  Požádat o informace o produktu Kolomaki šachta vodoměrná