Zavoláme vám

Zavoláme vám


O nás

Naše společnost se již několik let zaměřuje na výrobky zhotovené z plastových desek. Ze stejných plastových desek vzniknou rozmanité věci. Například se jedná o zařízení pro čištění odpadních vod, sklepy, kesony, odlučovače písku, odlučovače tuků, atd..

Jak vyrábíme? 

Vyrábíme to klasickým způsobem, ale snažíme se, aby ten proces byl co nejvíc zautomatizovaný a tím se snížil počet chyb na minimum. Samozřejmě, že musíme být odborníci, samozřejmě se zaměřujeme na kvalitu a samozřejmě na samotný vzhled výrobku.

Proč to vyrábíme?

Protože chceme, aby proces  čištění odpadních vod nebyl tak složitý a aby naši zákazníci neměli tolik práce se samotnou údržbou. Proto, aby naše zázračné sklepy, dělaly lidem radost dlouhá léta. Proto, aby naši dealeři byli hrdí na to, že můžou prodávat zrovna ty naše výrobky.

Proč jsme se pustili do této výroby v Čechách? 

Protože jsme schopni vytvořit silné značky a fantastickou obchodní síť a to jsme již dokázali v jiných zemích. Jsme flexibilní vůči přáním našich partnerů a zákazníků. V našich výrobcích můžeme změnit cokoliv, ale jen za podmínky, že se výsledný produkt zlepší. Jen si pamatujte, že nikdy nebudeme snižovat cenu produktu na úkor kvality.

Přidejte se k nám, to Vás nadchne.